Vitaj v budúcnosti
Macu. Ktorý to bude?

Vyberáš si nový Mac a nevieš aký to bude? Tak my ti s výberom poradíme.
Rovnako ti pomôžeme s prechodom zo systému Windows. Jednoducho.

Turbo rýchlosť
vďaka čipu Apple M1.

Je tu. Prvý čip Apple navrhnutý priamo pre Mac. M1 s ohromným
výkonom, jedinečnými technológiami a vrcholnou energetickou
úspornosťou nie je len ďalší krok vo vývoji Macu.

CPU

Až 8jadrové CPU.
Takto chutí
výkon.

Doposiaľ Mac potreboval viac čipov, aby mohol poskytovať všetky svoje funkcie. S M1 sú tieto technológie spojené do jedného systému na čipe, čo prináša novú úroveň integrácie pre väčšiu jednoduchosť, efektivitu a úžasný výkon.

GPU

Najrýchlejšia integrovaná grafika. V osobnom počítači.

8jadrové GPU čipu M1 je jednoznačne najvyspelejší grafický procesor, aký kedy Apple vyvinul. S neskutočným, päťnásobne vyšším grafickým výkonom je to závratne rýchla integrovaná grafika.

Strojové učenie

Nová generácia strojového učenia.

Strojové učenie (ML) závratnou rýchlosťou zvládá analýzy videí, rozpoznávanie hlasu, spracovanie obrazu a ďalšie úlohy. A 16jadrový Neural Engine v čipe M1 spolu s ucelenou sadou ML technológií katapultujú výkon Macu do stratosféry.

Nebojí sa použiť silu.

Najtenší, najľahší notebook Apple je ako vymenený vďaka čipu Apple M1. Má až 3,5× výkonnejšie CPU. Až 5× rýchlejšiu GPU. A najvýkonnejší Neural Engine, ktorý umožňuje až 9× rýchlejšie strojové učenie. Je to MacBook Air s vôbec najdlhšou výdržou batérie. A úplne tichou konštrukciou bez vetráku. Toľko výkonu sa ešte nikdy nedalo tak jednoducho vziať a ísť.

Viac info >

Batéria vydrží až 18 hodín. To je 6hodinový prídavok.

Batéria na celý deň

Vetráčik aj hluk vzal vietor.

Vďaka špičkovej efektivite čipu M1 podáva MacBook Air fantastický výkon bez jediného vetráčiku. Teplo generované systémom odvádza pasívny hliníkový chladič, takže bez ohľadu na intenzitu spracovanej úlohy pracuje MacBook Air v totálnom tichu.

Tepelná účinnosť

Hraj tvrdo. Budeš namäkko.

5x

rýchlejšia grafika

8jadrové GPU

Pre všetky misie.

13palcový MacBook Pro má vďaka čipu Apple M1 neuveriteľnú rýchlosť a výkon. Až 2,8× výkonnejšie CPU. Až 5× rýchlejšiu grafiku. Najvyspelejší Neural Engine, ktorý umožňuje až 11× rýchlejšie strojové učenie. A výdrž batérie až 20 hodín – doposiaľ najviac zo všetkých Macov. Je to najobľúbenejší profesionálny notebook Apple, ovšem na úplne novej úrovni.

Viac info >

Jednotná pamäť

Čip v zomknutej formácií.

Čip M1 pracuje až so 16 GB superrýchlej jednotnej pamäte. Tento súvislý blok pamäte s vysokou priepustnosťou a nízkou latenciou umožňuje aplikáciám efektívne zdieľať dáta medzi CPU, GPU a Neural Enginom. Takže všetko klape rýchlo a plynulo.

Tepelná účinnosť

Aktívne chladenie pre nespútaný výkon.

Batéria na celý deň

Až 20hodinová výdrž batérie – doposiaľ najdlhšia zo všetkých Macov.

Nový duch v malom tele.

Najvšestrannejší desktop Apple dostal čip Apple M1, ktorý posúva jeho možnosti do inej dimenzie. Má až 3× výkonnejšie CPU. Až 6× rýchlejšiu grafiku. A najvýkonnejší Neural Engine, ktorý umožňuje až 15× rýchlejšie strojové učenie. Počítaj s tým, že rýchlosť a výkon Macu mini pri práci, hraní aj tvorbe prekoná všetky tvoje predstavy.

Viac info >

Kompaktný design

Vie zabrať ako veľký. Pritom je malý.

Technológie integrované v čipe M1 umožňujú Macu mini prekonivať oveľa väčšie počítače. Pritom mu na spracovanie náročných úloh stačí až o 60 percent menej energie než predchádzajúcej generácií.

Všestrannosť.

Zaparkuje kdekoľvek. A vie to rozbehnúť.

Vďaka kompaktným rozmerom, fantastickému výkonu a kope portov sa Mac mini dokonale hodí pre prekvapivo široký okruh účelov, od hrania hier po tvorbu digitálneho umenia. Keď teraz na ploche necelých 20 × 20 cm koncentruje všetok výkon čipu M1, uvidíš Mac mini v záprahu na najrôznejších miestach  – napríklad v pracovni alebo nahrávacom štúdiu.

Prekvapivo nový zážitok.
Rovnako kúzelný Mac.

Bezkonkurenčný výkon. Legendárne jednoduché ovládánie. Ničím
nespútaná kreativita. macOS Big Sur prináša zdokonalený nový design a
má ešte viac všetkého, čo na Macu miluješ.

macOS Big Sur

Zvládneš čokoľvek.
Naviac lepšie než predtým.

macOS Big Sur je najvyspelejší počítačový operačný systém dotiahnutý na nový stupeň výkonu a elegancie. Vďaka zdokonalenému designu naplno vynikajú prednosti Macu.

21palcový iMac

Viac info >

27palcový iMac

Viac info >

Úplne nové Safari. Lepšie po všetkých stránkách.


+50%

Priemerne o toľko rýchlejšie je Safari pri načítaní často navštěvovaných webov v porovnaní s Chromom.

Vôbec najväčšia zbierka aplikácií

Pri aplikáciách postavených pre M1 ti vyrazí dych ohromný výkon. Tie existujúce ti budú fungovať vďaka technológií Rosetta 2. A vôbec prvý krát môžeš priamo v macOS Big Sur používať svoje obľúbené aplikácie pre iPhone a iPad. Dokopy tak máš na dosah vôbec najväčšiu zbierku aplikácií pre Mac.

Prechod z Windows? Žiadny problém.

Systém macOS je intuitívny a jednoducho ovládateľný. Mac je vďaka nemu
pripravený na okamžité použitie, hneď po rozbalení. Prechodu z Windows sa
báť nemusíš, všetko je kompatibilné a systém je od začiatku pripravený na
všetky tvoje úkoly.

Word, Excel a Powerpoint. Na Macu ich máš tiež.

Kancelársku sada aplikácií, na ktorú si zvyknutý zo systému Windows budeš mať po ruke aj na Macu. Vytváraj prezentácie, dokumenty a tabuľky tak, ako doteraz.

Miesto pre tvoje najobľúbenejšie aplikácie.

App Store už viac než desať rokov dokazuje, že je bezpečným a dôveryhodným miestom k objavovaniu a sťahovaniu aplikácií. App Store je ale viac než len obchod.

1.800.000+

aplikací po celom svete

iPhone a Mac. Klape im to.

Ekosystém tvorený Apple produktami je jeden z najvyspelejších na svete. Vzájomná komunikácia všetkých zariadení ti umožní pracovať rýchlo a pohodlne. Bez zdĺhavého pripájania a prenášania obsahu.

Čo s ním môžeš robiť
a aký iPhone vybrať?

Vyberáš si nový iPhone a nevieš aký to bude? Tak my ti s výberom poradíme. Tiež ti pomôžeme s prechodom zo systému Android. Jednoducho.

Prejsť na iPhone >

Hľadáš niečo náročnejšie?

Ak potrebuješ poriadny výkon, toto je to, čo hľadáš. Či už stríháš videá, pracuješ so zvukom alebo kreslíš 3D modely, toto sú Macy pre teba. Ich výkon je mimoriadny a prekvapí ťa vo všetkých smeroch.

Všetky sily sú pro.

Viac informácií >

Dokážeš veľké veci.

Viac informácií >