Prečo iPad

Ano, toto dokáže.
A zvládne ešte viac.

Zvykni si robiť
náročné úlohy ľahko.

iPad je tak všestranný, že zvládne každú úlohu. Či už pracuješ na projekte, vyjadruješ svoju kreativitu, alebo hráš strhujúcu hru, iPad je zábavný a veľmi výkonný spôsob, ako to všetko vykonať. Ďalej nájdeš len niekoľko z nespočetných vecí, ktoré môžeš s iPadom prehľadne zvládať.

Spúšťaj najnáročnejšie aplikácie bez námahy.

iPad pracuje s tými najvýkonejšími aplikáciami, ktoré ťa len napadnú - Adobe Photoshop alebo Microsoft Office. Naviac ich môžeš ľahko ovládať dotykom.

Celodenná výdrž batérie.

Zostaň produktívny a v pohybe po celý deň.

Používaj viac aplikácií naraz a pracuj medzi nimi na preskáčku.

iPad umožňuje ľahký a intuitívny multitasking. Pracuj bez problémov naprieč aplikáciami. Pomocou funkcie Slide Over alebo Split View môžeš pracovať s viac aplikáciami naraz a dokonca preťahovať obsah medzi aplikáciami dotykom alebo trackpadom.

Wi-Fi, keď je v dosahu.
Volania a mobilné dáta kdekoľvek.

Vďaka mobilným funkciám sa s iPadom pripojíš takmer odkiaľkoľvek. Takže tí nič neunikne, ani keď si mimo dosahu Wi-Fi.

Spravuj a zdieľaj všetky svoje veci pomocou Súborov.

V aplikácií Súbory môžeš všetky svoje veci prechádzať, organizovať alebo zdielať. Všetko môžeš ľahko spravovať na iPade, iCloude alebo v cloudových službách, ako je Box. Jednoducho sa dostaneš aj k súborom uloženým na flash disku alebo iných externých zariadeniach.

iPad Pro

Ultimátny zážitok z iPadu.

Viac informácií

iPad Air

Výkonný. Farebný. Úžasný.

Viac informácií

Zapíš si to. Označ si to.
A vytvor to nezabudnuteľným.

iPad je naozaj multifunkčný nástroj nabitý toľkými vychytávkami, že ti bude prechádzať zrak. Zober si do ruky Apple Pencil, pripoj klávesnicu a sranda môže začať.

Vytváraj úchvatné poznámky s Apple Pencil.

Či už si robíš poznámky v triede, píšeš si denník, alebo vymýšľaš konkrétne riešenia čohokoľvek, iPad je vždy pripravený zachytiť tvoje najjedinečnejšie nápady. Následne ich môžeš ľahko zdieľať, ďalej rozvíjať a uvádzať v živote tak, ako sa ti zachce.

Premeň ručne písanú poznámku na text.

Na iPade môže byť tvoj rukopis rovnako sofistikovaný ako písaný text. Začni si ručne písať poznámku a potom ju niekoľkými kliknutiami skopíruj a vlož ako písaný text kamkoľvek.

Kresli dokonalé tvary rukou.

Nakresli všeobecne známe tvary pomocou Apple Pencil a sleduj, ako ich rozpoznávanie textu pretransformujú do ideálnej podoby symbolu.

Apple Pencil

Vysnívaj si to. Zapíš si to.

Viac informácií

Klávesnice pre iPad

Klávesnice, ktoré ťa nechajú v úžase.

Viac informácií

Tvor na dokonalom plátne
akýkoľvek projekt.

Medze sa nekladú. Všetko záleží len na tvojej fantázií. Videá, fotky, umelecké diela, skladanie hudby. S iPadom máš v rukách ultimátny všestranný nástroj.

Foť alebo natáčaj a okamžite upravuj.

Zachyť dokonalý záber a uprav ho presne podľa seba pomocou sady výkonných vstavaných aplikáciach alebo v aplikáciach tretích strán pre ďalšie úpravy. iPad umožňuje úpravy, prehliadanie a zdieľanie všetkých tvojich fotiek a videií naozaj efektívne a pritom jednoducho.

Produkuj hudbu alebo nahrávaj podcasty.

Audio aplikácie pre iPad ti pomôžu sa jednpducho učiť, cvičiť, nahrávať a tvoriť. Kľudne vydaj album, spusť svoj podcast alebo pripoj nástroj a jamuj s iPadom.

iPad a Mac tvoria perfektný tím pre tvorcov.

Pomocou aplikácie Sidecar môžeš bezdrátovo rozšíriť alebo zrkladiť displej Macu. iPad potom môžeš používať ku konkrétnym úlohám alebo ako úžasný druhý displej.

Kúzelné vzdelávanie na celý život.

S iPadom je akékoľvek učenie sa hračka. Bude ťa doprevádzať počas celého tvojho štúdia a bude ti plnohodnotným parťákom do všetkých ďalších životných etáp.

Skvelý začiatok pre vsštky typy učenia.

V App Store nájdeš obrovskú ponuku vzdelávacich aplikácií, ktoré môžu deti preskúmavať aj mimo školskej lavice. Funkcia Čas u obrazovky umožňuje zobraziť a nastaviť časové limity, ktoré deti strávia v aplikáciach, na webových stránkách a ďalších zariadeniach.

Zvýš úroveň svojich zručností o kúsok ďalej.

iPad otvára svet vzdelávajúcih príležitostí navrhnutých a vyučovaných odborníkmi. Absolvuj kurz produktového designu alebo si nechaj poradiť s kinematografií od oceneného režiséra.

Odhal svet okolo sebe pomocou rozšírenej reality (AR).

Rozšír svoje znalosti pomocou výukových aplikácií s rozšírenou realitou (AR). Ponor se do hĺbky ľudského tela alebo namier iPad na hviezdy a prehladni si súhvezdia nad sebou.

iPad mini

Malé rozmery. Veľké možnosti.

Viac informácií

iPad

Úžasne schopný. Prekvapivo dostupný.

Viac informácií

S starším k nám.
S úplne novým od nás.

S naším iSTYLE programom ,,Výkup online" nám stačí, keď nám prinesieš tvoj starší iPad a kredit na úplne nový iPad je tvoj. Výhodné ako pre teba, tak pre našu planétu.

Zisti hodnotu tvojho iPadu

Ktorý iPad je pre teba ten pravý?


Porovnaj všetky modely

Ultimátny
iPad zážitok.

Od 879 €

Výkonný. Farebný.
Úžasný.

Od 629 €

Úžasně schopný.
Prekvapivo dostupný.

Od 379 €

Malé rozmery.
Veľké možnosti.

Od 449 €

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.