Beats Pill – Bezdrôtový Bluetooth® reproduktor – Výrazná červená

SKU
MWQW3EE/A
Farba
antická zlatá
matná čierna
výrazná červená
 

Dostupnosť

Ostatní si tiež pozreli

JBL Flip 6 Squad
JBL Flip 6 Squad
139,99 €

Skladom

DETAILY

Bezdrôtový reproduktor Beats Pill

Uži si zvuk zaplňujúci miestnosť, silnejšie basy a väčšiu farebnosť v celom zvukovom spektre. Batéria vydrží až 24 hodín a na cestách ti dokonca dobije telefón cez kábel USB-C. Reproduktor Beats Pill je kompatibilný s iOS a Androidom a umožní ti ľahké párovanie jedným kliknutím, automatické párovanie na všetkých tvojich zariadeniach a používanie aplikácie Nájsť alebo Nájdi moje zariadenie. Použi svoj spárovaný reproduktor Beats Pill ako hlasný odposluch a získaj prístup k hlasovému asistentovi. A ľahko spáruj dva reproduktory Beats Pill pre dvojnásobný zvukový zážitok v režime Zosilnenie alebo Stereo.


Sila. Čistota. Pecka.

Vylepšený reproduktor Beats Pill je lepší ako kedykoľvek predtým. Je výkonnejšia. Je ľahšia. Je prenosnejšie. A je navrhnutý tak, aby znel neuveriteľne – doma aj vonku. Uži si zvuk, ktorý vyplní priestor, silnejšie basy a väčšiu farebnosť v celom zvukovom spektre.

Poriadny rozjazd.

Reproduktor Beats Pill má väčší, na mieru vyrobený racetrack woofer, ktorý vytláča o 90 % väčší objem vzduchu s hlbšími a plnšími basmi.

S vylepšeným tweeterom sme sa trafili do noty.

Prepracovaný tweeter, upevnený vo vlastnom kryte pre mimoriadnu stabilitu, pomáha znížiť skreslenie, poskytuje ostré výšky a bohaté stredové tóny.

Odolný proti prachu a vode so stupňom krytia IP67.

Pri bazéne, na pláži, v daždi – reproduktor Beats Pill je chránený vylepšeným vnútorným tesnením, ktoré nečistoty, piesok a vodu dovnútra nepustí.

Naklonený, aby sa zvuk premietal nahor.

Reproduktor Beats Pill má 20-stupňový náklon smerom nahor, ktorý pomáha optimalizovať prenos zvuku smerom k hlave, mimo predmetov, ktoré by mu mohli prekážať. Intuitívne ovládacie prvky sú mierne schované na zadnej strane, ale stále sú ľahko dosiahnuteľné

Výdrž batérie až 24 hodín.

S reproduktorom Beats Pill môžeš prehrávať až 24 hodín. Môžeš ho dokonca použiť aj na nabitie svojho telefónu cez kábel USB-C.

Apple alebo Android? To je na tebe.

Či už používaš iOS, alebo Android, nový proprietárny čip reproduktora zaisťuje okamžité spárovanie jedným dotykom, automatické párovanie s ostatnými zariadeniami a funkcie Nájsť alebo Nájdi moje zariadenie.

Extra režimy prehrávania.

Čas na párty? Režim Zosilnenie synchronizuje dva reproduktory Beats Pill pre dvojnásobný zvukový zážitok. Chceš sa obklopiť priestorovým zvukom? Režim Stereo rozdeľuje zvuk medzi dva reproduktory Beats Pill pre vyhradený ľavý/pravý výstup.

Hlavné vlastnosti

  • Výkonný zvuk a silnejšie basy
  • Dlhá výdrž batérie až 24 hodín
  • Reproduktor je odolný voči prachu podľa špecifikácie IP67
  • Jednoduché párovanie a kompatibilita

Technické informácie

Výrobca
Beats
EAN kód
195949462498
Prepojenie
Bluetooth, USB-C
Napájanie a batéria
Beats Pill (jedno nabitie): až 24 hodín počúvania
Káblové pripojenie
USB-C audio
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth, bezdrôtové pripojenie
Kompatibilita s technológiou Bluetooth: Bluetooth 5.3
Rozmery a hmotnosť
Dĺžka: 21,9 cm
Šírka: 7,1 cm
Výška: 7,0 cm
Hmotnosť: 680 g
Čo je v krabici?
Bezdrôtový reproduktor Beats Pill s Bluetooth
Odnímateľné pútko na prenášanie
USB-C/USB-C kábel pre napájanie a audio
Stručná príručka
Záručný list
(USB‑C napájací adaptér sa predáva zvlášť)

Product declaration