Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku Beats Studio Pro - tmavo hnedé

SKU
MQTT3EE/A
Farba
pieksová
námornícky modrá
tmavo hnedá
čierna
 

Dostupnosť

Ostatní si tiež pozreli

Apple iPhone 14 Plus Silicone Case s MagSafe - Midnight
Apple iPhone 14 Plus Silicone Case s MagSafe - Midnight
59,00 €

Skladom

DETAILY

Jedinečná akustická platforma Beats

Jedinečná akustická platforma Beats Studio Pro prináša zážitok, ktorý ťa pohltí. Každý jedinečný 40mm driver bol navrhnutý pre optimálnu zrozumiteľnosť s takmer nulovým skreslením aj pri vysokej hlasitosti - až 80% zlepšenie v porovnaní s Beats Studio, a zabezpečuje vernú reprodukciu zvuku. Integrovaný digitálny procesor optimalizuje výsledné frekvencie pre silný a vyvážený zvukový profil a zvýrazňuje jemné detaily všetkého, čo počúvaš.

Pre dlhšie počúvanie

S výdržou batérie až 40 hodín ťa slúchadlá Beats Studio Pro ponoria do hudby na dlho. So zapnutým ANC alebo režimom priepustnosti si užiješ až 24 hodín počúvania. A keď už je batéria skoro vybitá, s režimom Fast Fuel získaš ďalšie 4 hodiny počúvania, iba za 10 minút nabíjania.

Aktívne potlačovanie hluku a režim priepustnosti

Stlačením tlačidla máš na výber dva dynamické posluchové režimy, ktoré ti umožnia nechať svet vonku, alebo ho pustiť dovnútra. Plne adaptívne aktívne potlačovanie hluku (ANC) nepretržite monitoruje zvuky okolo teba v reálnom čase a následne vytvára precízne vyladený filter na ich blokovanie. Keď potrebuješ vnímať svet okolo seba, jednoducho sa prepni do režimu priepustnosti a nechaj zvuky okolia prepojiť s tvojou hudbou.

Bezdrôtové a drôtové pripojenie

Beats Studio Pro ponúka množstvo spôsobov pripojenia s tvojím zariadením: Bluetooth triedy pre výnimočné bezdrôtové pripojenie, USB-C audio pre simultánne počúvanie a nabíjanie, a 3,5mm analógový vstup pre káblové audio zdroje. S novo navrhnutým puzdrom na nosenie môžeš mať všetky káble stále so sebou.

Priestorový zvuk

Započúvaj sa do svojho obľúbeného obsahu a vychutnaj si zvuk ako v kine vďaka funkcii priestorového zvuku. Hudba a filmy dostupné vo formáte Dolby Atmos ťa plne pohltia vďaka 360-stupňovému priestorovému zvuku. Beats Studio Pro sa tiež vyznačujú dynamickým snímaním polohy hlavy pre interaktívny zážitok, ktorý s tebou pohne. Dokonca si môžeš priestorový zvuk personalizovať pre svoje uši prostredníctvom iPhonu.

Optimalizované zvukové režimy

Pri počúvaní cez USC-C audio si môžeš vybrať medzi troma rôznymi zvukovými profilmi: profil Beats Signature prináša najviac tonálne vyvážené ladenie pre všetky hudobné žánre. Profil Entertainment zdôrazňuje hĺbky a výšky a prináša povznášajúci zážitok pri filmoch aj hrách. A profil Conversation optimalizuje frekvenčnú odozvu hlasu a tak ideálny pre hovory a podcasty.

Čisté hovory

Beats Studio Pro majú upgradované mikrofóny na zameriavanie hlasu pre vysoko kvalitné hovory. Tieto výkonné mikrofóny aktívne filtrujú hluk na pozadí a zlepšujú tak podanie hlasu

Navrhnutá pre pohodlie

Ľahká a pohodlná konštrukcia slúchadiel umožňuje nerušene sa ponoriť do muziky. UltraPlush náušníky cez uši boli zdokonalené s bezšvovou úpravou kože a prinášajú celodenné pohodlie a výnimočnú odolnosť. Prvotriedne kovové posuvníky ponúkajú široký rozsah nastavení a umožňujú flexibilné prispôsobenie na celodenné počúvanie.

Hlavné vlastnosti

  • Každý 40 mm driver je konštruovaný pre optimálnu priezračnosť s takmer nulovým skreslením aj pri vysokej hlasitosti
  • Podpora dynamického snímania polohy hlavy pre interaktívny dojem, ktorý reaguje na pohyb hlavy
  • Jasný, čistý zvuk hovorov vďaka inovovaným mikrofónom so zameriavaním hlasu
  • S režimom Fast Fuel je možné získať ďalšie 4 hodiny počúvania len za 10 minút nabíjania

Technické informácie

Výrobca
Beats by Dr. Dre
EAN kód
194253715351
Napájanie a batéria
Zdroj energie: batéria
Batéria: dobíjacia lítium-iónová
Beats Studio Pro (jedno nabitie batérie): výdrž až 40 hodín počúvania
Režim Fast Fuel: za 10 minút nabíjania máš až ďalšie 4 hodiny počúvania

Product declaration