Bang&Olufsen Speaker A1 Sand Stone

SKU
1297880
 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

BEOPLAY A1
Život je jedno veľké dobrodružstvo.
Prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý si so sebou môžete vziať kamkoľvek. Aj zo všedného dňa spraví nezabudnuteľný zážitok.
360° rozsah zvuku
Lepší zvuk. Viac basov.
Oveľa výkonnejší, než sa na prvý pohľad môže zdať. 360° zvuk vám umožní reproduktor položiť kamkoľvek a jeho rozptyl bude stále skvelý. S maximálnym výkonom 2x140 W už nemusíte pristupovať na kompromisy.
Stvorený pre dlhé letné noci.
Prenosnosť
Extrémny výkon v malom balení.
Beoplay A1 je tak malý, že sa vám vojde do dlane. Váži len 600 g, a vďaka svojmu čistému a jednoduchému prevedeniu ho ľahko uložíte do batohu alebo vrecka. Užite si Bang & Olufsen Signature Sound kdekoľvek a kedykoľvek.
Materiály
Spracovanie a funkcie v dokonalej harmónii.
Zaoblené tvary reproduktora stvárňujú predmet ako praktický, tak krásny. Spoločne s dvojito lisovanou polymérovou základňou tvorí veľmi odolnú schránku pre vnútorné komponenty. Chladný hliník. Poddajný polymér. Mäkká koža. Jednoducho povedané, držať v ruke Beoplay A1 je samo o sebe zážitkom.
Neprestávajte objavovať.
Životnosť batérie
Hrajte ďalej.
S 24 hodinovou výdržou batérie * bude Beoplay A1 hrať aj vo chvíľach, keď konkurencia už dávno utíchla. Inteligentný nabíjací systém sa prispôsobí rýchlosti nabíjania USB adaptéra, ktorý používate - Beoplay A1 tak bude čo nevidieť pripravený na ďalšie dobrodružstvo.
*Na strednú hlasitosť.
Odolnosť
Každý šrám má svoj príbeh.
S odolnosťou proti vode i prachu je Beoplay A1 pripravený vydržať všemožné nárazy a škrabance bez toho, aby akokoľvek poškodili prepracovanú elektroniku vo vnútri. Čím viac s vami precestuje, tým viac príbehov vyrozpráva.
V pohodlí domova.
Mikrofón
Počujem ťa čisto a jasno.
Beoplay A1 má vstavaný mikrofón pre jednoduchý príjem hovorov, a vďaka lemovanému okraju základne poskytuje 360° záber vášho hlasu. Celý prenos hovoru je tak oveľa jednoduchší a jasnejší.
Dizajn
A máte vymaľované.
Beoplay A1 môžete skvele využiť aj vo vnútri - bude vám vždy perfektným spoločníkom na cestách, či už ste v hotelovej izbe, v horskej chate alebo kdekoľvek inde. Zaveste ho na stenu, položte ho na stôl (všade sa hodí) a zaplňte priestor ohromujúcim zvukom.
Dizajnér
Cecilie Manz
Beoplay A1 je výsledkom vyčerpávajúceho tvorivého procesu smerujúceho k maximálnej prenosnosti a zároveň poskytuje revolučnú reprodukciu zvuku. Cecilie Manz je považovaná za jednu z najdôležitejších dánskych dizajnérok. Celosvetovo šíri svoje názory a chápanie estetiky dizajnu, spochybňuje zavedené a zastarané predstavy o priemyselnom dizajne.
Stiahnite si Beoplay aplikáciu.
Vylepšite váš B&O PLAY zážitok so zdarma stiahnuteľnou Beoplay aplikáciou.
Pod kapotou
Detaily vytvárajú dokonalosť.
Trik, ako dostať čo najviac zvuku z malého zariadenia spočíva v dokonalej kooperácii medzi dizajnérom a technikom. U Beoplay A1 bola táto kooperácia posunutá na ďalšiu úroveň.
1. Ovládače, zosilňovače a reproduktory sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zabezpečili čo najlepší výkon vo svojej kategórii s maximálnou hodnotou 2x140 Wattov. S počuteľným rozsahom od 60 - 24,000 Hz, Beoplay A1 s prehľadom stojí nad všetkou konkurenciou.
2. Hĺbka basov je oveľa väčšia, než by ste u tak malého zariadenia očakávali. Vybavený novým sub-wooferom s hliníkovým jadrom, silným magnetickým systémom a zosilňovačom dokáže podať extrémne kvalitný výkon aj pri nízkych frekvenciach.

Technické informácie

Výrobca
Bang & Olufsen
Hmotnosť
0.6000
EAN kód
5705260066135
Výpredaj
No
Farba
Stone
Napájanie
2 x 30 W Class D pre basy a výšky
2 x 140 W špičkového výkonu
Frekvencia
60 - 24.000Hz
Napájanie a batéria
Až 24 hodin počúvania na strednej hlasitosti.
Vstavaná dobíjateľná lithium-iontová batéria (7,4 V, 2200mAh)
Káblové pripojenie
3,5mm Jack konektor
USB-C napájací konektor
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth 4.2, ADK 4.0
Rozmery a hmotnosť
4.8 x 13,3 cm
0,6 kg
Komentár
Designer: Cecilia Manz