Bang&Olufsen Speaker A1 Sand Stone

SKU
1297880
 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

Ostatní si tiež pozreli

JBL tuner XL - čierny
JBL tuner XL - čierny
148,80 €

Skladom

Bezdrôtový reproduktor Bose Home Speaker 300 - strieborný
Bezdrôtový reproduktor Bose Home Speaker 300 - strieborný
Special Price 229,00 €
Regular Price 280,00 €

Skladom

Beoplay P6 - Black
Beoplay P6 - Black
399,00 €

Skladom

DETAILY

BEOPLAY A1
Život je jedno veľké dobrodružstvo.
Prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý si so sebou môžete vziať kamkoľvek. Aj zo všedného dňa spraví nezabudnuteľný zážitok.
360° rozsah zvuku
Lepší zvuk. Viac basov.
Oveľa výkonnejší, než sa na prvý pohľad môže zdať. 360° zvuk vám umožní reproduktor položiť kamkoľvek a jeho rozptyl bude stále skvelý. S maximálnym výkonom 2x140 W už nemusíte pristupovať na kompromisy.
Stvorený pre dlhé letné noci.
Prenosnosť
Extrémny výkon v malom balení.
Beoplay A1 je tak malý, že sa vám vojde do dlane. Váži len 600 g, a vďaka svojmu čistému a jednoduchému prevedeniu ho ľahko uložíte do batohu alebo vrecka. Užite si Bang & Olufsen Signature Sound kdekoľvek a kedykoľvek.
Materiály
Spracovanie a funkcie v dokonalej harmónii.
Zaoblené tvary reproduktora stvárňujú predmet ako praktický, tak krásny. Spoločne s dvojito lisovanou polymérovou základňou tvorí veľmi odolnú schránku pre vnútorné komponenty. Chladný hliník. Poddajný polymér. Mäkká koža. Jednoducho povedané, držať v ruke Beoplay A1 je samo o sebe zážitkom.
Neprestávajte objavovať.
Životnosť batérie
Hrajte ďalej.
S 24 hodinovou výdržou batérie * bude Beoplay A1 hrať aj vo chvíľach, keď konkurencia už dávno utíchla. Inteligentný nabíjací systém sa prispôsobí rýchlosti nabíjania USB adaptéra, ktorý používate - Beoplay A1 tak bude čo nevidieť pripravený na ďalšie dobrodružstvo.
*Na strednú hlasitosť.
Odolnosť
Každý šrám má svoj príbeh.
S odolnosťou proti vode i prachu je Beoplay A1 pripravený vydržať všemožné nárazy a škrabance bez toho, aby akokoľvek poškodili prepracovanú elektroniku vo vnútri. Čím viac s vami precestuje, tým viac príbehov vyrozpráva.
V pohodlí domova.
Mikrofón
Počujem ťa čisto a jasno.
Beoplay A1 má vstavaný mikrofón pre jednoduchý príjem hovorov, a vďaka lemovanému okraju základne poskytuje 360° záber vášho hlasu. Celý prenos hovoru je tak oveľa jednoduchší a jasnejší.
Dizajn
A máte vymaľované.
Beoplay A1 môžete skvele využiť aj vo vnútri - bude vám vždy perfektným spoločníkom na cestách, či už ste v hotelovej izbe, v horskej chate alebo kdekoľvek inde. Zaveste ho na stenu, položte ho na stôl (všade sa hodí) a zaplňte priestor ohromujúcim zvukom.
Dizajnér
Cecilie Manz
Beoplay A1 je výsledkom vyčerpávajúceho tvorivého procesu smerujúceho k maximálnej prenosnosti a zároveň poskytuje revolučnú reprodukciu zvuku. Cecilie Manz je považovaná za jednu z najdôležitejších dánskych dizajnérok. Celosvetovo šíri svoje názory a chápanie estetiky dizajnu, spochybňuje zavedené a zastarané predstavy o priemyselnom dizajne.
Stiahnite si Beoplay aplikáciu.
Vylepšite váš B&O PLAY zážitok so zdarma stiahnuteľnou Beoplay aplikáciou.
Pod kapotou
Detaily vytvárajú dokonalosť.
Trik, ako dostať čo najviac zvuku z malého zariadenia spočíva v dokonalej kooperácii medzi dizajnérom a technikom. U Beoplay A1 bola táto kooperácia posunutá na ďalšiu úroveň.
1. Ovládače, zosilňovače a reproduktory sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zabezpečili čo najlepší výkon vo svojej kategórii s maximálnou hodnotou 2x140 Wattov. S počuteľným rozsahom od 60 - 24,000 Hz, Beoplay A1 s prehľadom stojí nad všetkou konkurenciou.
2. Hĺbka basov je oveľa väčšia, než by ste u tak malého zariadenia očakávali. Vybavený novým sub-wooferom s hliníkovým jadrom, silným magnetickým systémom a zosilňovačom dokáže podať extrémne kvalitný výkon aj pri nízkych frekvenciach.

Technické informácie

Výrobca
Bang & Olufsen
Hmotnosť
0.6000
EAN kód
5705260066135
Výpredaj
No
Farba
Stone
Napájanie
2 x 30 W Class D pre basy a výšky
2 x 140 W špičkového výkonu
Frekvencia
60 - 24.000Hz
Napájanie a batéria
Až 24 hodin počúvania na strednej hlasitosti.
Vstavaná dobíjateľná lithium-iontová batéria (7,4 V, 2200mAh)
Káblové pripojenie
3,5mm Jack konektor
USB-C napájací konektor
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth 4.2, ADK 4.0
Rozmery a hmotnosť
4.8 x 13,3 cm
0,6 kg
Komentár
Designer: Cecilia Manz