Držiak na bicykel na iPhone 5/5s/SE Quad Lock Bike Kit

SKU
QLK-BKE-IPSE
 

Stock information

Ostatní si tiež pozreli

DETAILY

Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 5/5s/SE pre upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, na rameno pri behaní alebo v aute pri šoférovaní, môžete bezpečne používať telefón v bežnom živote i pri športových aktivitách a používať ho ako športový tracker alebo GPS navigáciu.

Inovatívny systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použitý v kryte aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému "Dual Stage Lock" budete mať istotu, že je váš telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie odstraňuje. Pri používaní krytu Quad Lock® Case je váš telefón chránený aj pri bežných činnostiach a prenášaní telefónu. Ide o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate, nebudete chápať, ako ste mohli bez neho žiť!

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Držiak najlepšie vyhovuje pre trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Quad Lock® Poncho pre iPhone 7 Plus je vodeodolný obal (pláštenka) pre kryt Quad Lock® Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU (Thermoplastic polyurethan), ktorý dodá ochranu vášmu telefónu za zlého počasia a chráni všetky časti telefónu pred vodou a prachom. Vďaka mäkkému materiálu možno telefón pohodlne ovládať ako pomocou tlačidiel, tak i dotykovej obrazovky.

Technické informácie

Výrobca
Quad Lock
EAN kód
9348943000086
Výpredaj
No
Farba
No
Kapacita
No
Čo je v krabici?
1x Quad Lock Bike Mount PRO
 
2x zabezpečovací utahovací pásky
 
4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
 
1x Quad Lock kryt pro iPhone 5/5S
 
1x Quad Lock Poncho pro iPhone 5/5S