Držiak na bicykel na iPhone 5/5s/SE Quad Lock Bike Kit:

Držiak na bicykel na iPhone 5/5s/SE Quad Lock Bike Kit

SKU
QLK-BKE-IPSE
Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 5/5s/SE pre upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 5/5s/SE pre upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, na rameno pri behaní alebo v aute pri šoférovaní, môžete bezpečne používať telefón v bežnom živote i pri športových aktivitách a používať ho ako športový tracker alebo GPS navigáciu.

Inovatívny systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použitý v kryte aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému "Dual Stage Lock" budete mať istotu, že je váš telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie odstraňuje. Pri používaní krytu Quad Lock® Case je váš telefón chránený aj pri bežných činnostiach a prenášaní telefónu. Ide o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate, nebudete chápať, ako ste mohli bez neho žiť!

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Držiak najlepšie vyhovuje pre trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Quad Lock® Poncho pre iPhone 7 Plus je vodeodolný obal (pláštenka) pre kryt Quad Lock® Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU (Thermoplastic polyurethan), ktorý dodá ochranu vášmu telefónu za zlého počasia a chráni všetky časti telefónu pred vodou a prachom. Vďaka mäkkému materiálu možno telefón pohodlne ovládať ako pomocou tlačidiel, tak i dotykovej obrazovky.

Výrobca
Quad Lock
Hmotnosť
No
EAN kód
9348943000086
Výpredaj
No
Materiál
No
Farba
No
Kompatibilita
No
Kompatibilita
No
Kompatibilita
No
Kompatibilita iPod
No
Kompatibilita
No
Kapacita
No
Rozmery
No
Ports and Interfaces
No
Čo je v krabici?
1x Quad Lock Bike Mount PRO
 
2x zabezpečovací utahovací pásky
 
4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
 
1x Quad Lock kryt pro iPhone 5/5S
 
1x Quad Lock Poncho pro iPhone 5/5S
Záruka
No
Komentár
No