Držiak na bicykel pre iPhone 7 Plus Quad Lock Bike Kit:

Držiak na bicykel pre iPhone 7 Plus Quad Lock Bike Kit

SKU
QLK-BKE-I7P-2
Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 7 Plus na upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Ostatní si tiež pozreli

Apple kožený obal Folio na iPhone X
Apple kožený obal Folio na iPhone X
Special Price 90,00 €
Regular Price 108,10 €

Skladom

Kožený obal na iPhone X Apple Folio - dymový
Kožený obal na iPhone X Apple Folio - dymový
Special Price 92,00 €
Regular Price 119,00 €

Skladom

Apple kožený obal Folio na iPhone X - elektricky modrý
Apple kožený obal Folio na iPhone X - elektricky modrý
Special Price 91,00 €
Regular Price 109,00 €

Skladom

Quad Lock Bike Kit je kompletná montážna sada určená pre iPhone 7 Plus pre upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, na rameno pri behaní alebo v aute pri šoférovaní, môžete bezpečne používať telefón v bežnom živote i pri športových aktivitách a používať ho ako športový tracker alebo GPS navigáciu.

Inovatívny systém zámku "Twist, Lock and Go™", ktorý je použitý v kryte aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému "Dual Stage Lock" budete mať istotu, že je váš telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie odstraňuje. Pri používaní krytu Quad Lock® Case je váš telefón chránený aj pri bežných činnostiach a prenášaní telefónu. Ide o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate, nebudete chápať, ako ste mohli bez neho žiť!

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Držiak najlepšie vyhovuje pre trubky veľkosti 25 - 40 mm.

Quad Lock® Poncho pre iPhone 7 Plus je vodeodolný obal (pláštenka) pre kryt Quad Lock® Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU (Thermoplastic polyurethan), ktorý dodá ochranu vášmu telefónu za zlého počasia a chráni všetky časti telefónu pred vodou a prachom. Vďaka mäkkému materiálu možno telefón pohodlne ovládať ako pomocou tlačidiel, tak i dotykovej obrazovky.

Výrobca
Quad Lock
EAN kód
9348943000130
Výpredaj
No
Farba
čierna
Typ puzdra
Kompletná ochrana, Pevný obal, Stojanček
Kompatibilita
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Kapacita
No
Čo je v krabici?
1x Quad Lock® Bike Mount
2x zabezpečovací utahovací pásky
4x montážní kroužky (2 velké, 2 malé)
1x Quad Lock® Case pro iPhone 7 Plus
1x Quad Lock® Poncho pro iPhone 7 Plus