iPod touch 64GB (6th gen.) - pink

SKU
MKGW2HC/A

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

DETAILY

Viac výkonu a hrania
Výkonný čip A8. Strhujúci Retina displej. Neuveriteľne prenosné prevedenie. Nech vás baví akcia v rýchlom tempe, neskutočne detailné stratégie alebo nádherne rafinované hlavolamy, iPod touch ponúka skutočne vrcholové zážitky s mobilnými hrami.

Čip A8. Splňte si svoje sny o rýchlosti
iPod touch má čip Apple A8 postavený na 64 bitovej architktúre. Grafický výkon tohto čipu triedy stolných počítačov je proti iPodu predchádzajúcej generácie až desaťnásobný. Takže vaše obľúbené hry majú podstatne lepšiu odozvu a vyzerajú ďaleko živšie ako predtým. Výpočtový výkon čipu je až šesťnásobný. Pritom batéria stále vydrží až 40 hodín prehrávania hudby alebo 8 hodín prehrávania videa

Technológia Metal
Aby sa vývojárom podarilo dostať z grafického výkonu čipu A8 a iOS 8 čo najviac, vytvoril Apple novú technológiu Metal, ktorá umožňuje vytvárať vysoko pôsobivé hry porovnateľné s hrami pre konzoly. Metal optimalizuje spoluprácu CPU a GPU na generovanie detailnej grafiky a komplexných vizuálnych efektov. Akýkoľvek imaginárny svet tak pôsobí realistickejšie.

Pohybový koprocesor M8
Pohybový koprocesor M8 neustále vyhodnocuje fyzický pohyb snímaný vyspělými čidly včetně gyroskopu a akcelerometru. Tím, že se o tuto práci stará místo čipu A8, šetří energii. Zároveň M8 předává aplikaci Zdraví přesné informace pro sledování kondice, například o počtu kroků nebo o ušlé a uběhnuté vzdálenosti.

4-palcový Retina displej. Veľká zábava.
iPod touch má 4-palcový Retina displej, na ktorom máte široký priestor pre všetku zábavu. Vaše myšky v automobilových pretekoch, playlist na dance party, fotky kamarátov - všetko je ostré, živé a dokonale skutočné. Navyše sa displej skvele hodí pre širokouhlé HD filmy a seriály.

Vylepšený fotoaparát iSight.
iPod touch Má Nový 8-megapixelový fotoaparát iSight a zdokonalenú kameru FaceTime HD, takže sa vám ľahko podarí urobiť tie najpôsobivejšie fotky a videá. Nová kamera dokáže aj spomalené zábery, sekvenčné fotenie, lepšie potláča šum, presnejšie rozpoznáva tváre. A vďaka Knižnici fotografií na iCloude sa k svojim fotkám ľahko dostanete na všetkých svojich zariadeniach a môžete ich takisto kdekoľvek upravovať a zdieľať.

Kamera FaceTime HD
V sekvenčnom režime s nepretržitým zachytávaním 10 fotiek za sekundu zaobstaráte skvelé selfie i skupinové fotky. iPod touch v reálnom prípade analyzuje jednotlivé zábery, porovnáva ostrosť, čistotu obrazu, dokonca aj rozpoznáva snímky kde má človek zatvorené oči. Potom ponúkne jednotlivé fotky alebo sekvenciu fotiek, ktoré by sa vám mohli páčiť najviac.

Najvyspelejší mobilný operačný systém na svete.
iOS 8 je nabitý funkciami, aby ste zo svojho iPodu touch dostali maximum. Na textové správy teraz môžete reagovať hlasom i videom, fotky rýchlo upravovať už pri prezeraní a navyše môžete prehľadne sledovať svoje zdravie. Písanie zjednodušujú klávesnica s prediktívnym zadávaním textu. A vývojári majú hlbší prístup do systému a viac nástrojov, aby mohli vytvárať ešte úžasnejšie aplikácie.

V plnej výbave.
iPod touch obsahuje iOS 8 a kolekciu užitočných východiskových aplikácií. Neobmedzene posielajte textovky službou iMessage cez Wi-Fi. Sledujte každý výraz kamaráta pri videohovore FaceTime. Vystavte fotku rovno na Facebook alebo Twitter. Alebo si prezerajte obľúbené weby v Safari.

Správy
Posielajte správy zadarmo cez Wi-Fi komukoľvek na iPod touch, iPhone, iPad alebo Mac. Urobte fotku alebo video a hneď ho pošlite bez opúšťania Správ. Zdieľajte miesta a odkazy. Dajte skupinovému chatu názov, stlmte alebo opustite konverzáciu, kedykoľvek sa vám zachce.

Bezdrôtová rozhranie
iPod touch je vybavený najnovšímy bezdrôtovými technológiami. Keď ste pripojení k Wi-Fi sieti, môžete volať cez FaceTime, posielať správy, vystavovať fotky a sťahovať hry a hudbu. A vďaka novej podpore špecifikácie 802.11ac si užijete až 3x rýchlejší Wi-Fi, než na štandardom 802.11n. Okrem toho iPod touch podporuje Bluetooth 4.1, takže k nemu môžete pripojiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá alebo herný ovládač, s ktorým ľahšie dosiahnete svoj nový rekord.

Technické informácie

Výrobca
Apple
Hmotnosť
0.2150
EAN kód
888462349406
Model
64 GB
Veľkosť
No
Výpredaj
No
Maconomy Stock Availability
No
Farba
ružová
Kapacita
64 GB
Rozmery a hmotnosť
Výška: 123,4 mm
Šírka: 58,6 mm
Hĺbka: 6,1 mm
Hmotnosť: 88 g
Typ obrazovky
dotyková
Obrazovka
4-palcový širokouhlý Multi-Touch displej s technológiou IPS
Retina displej
Rozlíšenie 1136 x 640 pixelov (326 pixelov na palec)
800: 1 kontrastný pomer (typický)
500 cd / m 2 max jas (typický)
Fingerprint senzor
Fotoaparát
Fotoaparát iSight: 8MP fotoaparát iSight, Automatické zaostrovanie, Clona ƒ/2,4, Päťičlenný objektív, Hybridný infračervený filter, Snímač so zadným osvitom, Vylepšené rozpoznávanie tváre, Ovládanie expozície, Panoráma (až 43 megapixelov), Sekvenčný režim, Zaostrovanie klepnutím, Pridávanie zemepisných značiek k fotkám cez Wi‑Fi, Režim samospúšte.
Kamera FaceTime HD: 1,2MP fotky, Clona ƒ/2,2, Nahrávanie HD videa 720p, Snímač so zadným osvitom, Auto HDR pre fotky a videá, Vylepšené rozpoznávanie tvárí, Sekvenčný režim, Zaostrovanie klepnutím, Režim samospúšte.
Synchronizuje fotky pre zobrazenie na iPode vo formátoch JPEG, BMP, GIF, TIFF, PSD (iba Mac) a PNG
Bezdrôtové pripojenie
Wi‑Fi 802.11a/b/g/n (802.11n v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz)
Bluetooth 4.0
Mapy: polohová služba
Frekvencia
20Hz to 20,000Hz
Podporované audio formáty
AAC (8 až 320 kb/s)
Chránené AAC (z iTunes Storu)
HE‑AAC
MP3 (8 až 320 kb/s)
MP3 VBR
Audible (formáty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX a AAX+)
Apple Lossless
AIFF
WAV
Podporované formáty videa
Zaostrovanie kliknutím v priebehu nahrávania
Spomalené video (120 fps)
Časozberné video
Kinematografická stabilizácia videa
Vylepšené rozpoznávanie tvárí
3x zoom
Pridávanie zemepisných značiek k videám cez Wi-Fi
Napájanie a batéria
Vstavaná nabíjateľná lítiovo-iónová batéria
Čas prehrávania hudby: až do 40 hodín pri plnom nabití
Čas prehrávania videa: až do 8 hodín pri plnom nabití
Čas nabíjania: rýchle nabíjanie približne za 2 hodiny (80 % kapacity), úplné nabíjanie približne za 4 hodiny
Multimédia
Audio, Fotografie, Video
Systémové požiadavky
Apple ID (vyžaduje sa pre niektoré funkcie)
Prístup k internetu
Synchronizácia s iTunes v Macu alebo PC vyžaduje:
Mac: OS X 10.6.8 alebo novší
PC: Windows 7, Windows Vista alebo Windows XP Home alebo Professional s balíkom Service Pack 3 alebo novším
iTunes 10.7 alebo novšiu verziu
Čo je v krabici?
iPod touch
Slučka pre iPod touch (pre 16 GB model sa predáva samostatne)
Slúchadlá Apple EarPods
Kábel s konektormi
Lightning a USB
Návod na okamžité používanie

Product declaration