JCPal iClara Glass Screen Protector pre iPad mini 6 8.3 (2021)

SKU
K-JCP4119
 

Dostupnosť

DETAILY

JCPal iClara Glass Screen Protector for iPad mini 6 8.3-inch(2021)

JCPal iClara Glass Screen Protector for iPad mini 6 8.3-inch(2021)

JCPal iClara Glass Screen Protector je vynikajúce ochranné sklo pre Váš iPad mini 6 8.3-inch(2021), ktoré ponúka vyšší stupeň ochrany a krištáľovo čistý vzhľad.

Toto ochranné sklíčko je vyrobené z vysokokvalitného skla, ktoré je odolné voči škrabancom a prasknutiu. Poskytuje spoľahlivú ochranu pred nežiaducimi poškodeniami a špinou, zachovávajúc zároveň jas a ostrosť displeja.

JCPal iClara Glass Screen Protector je presne navrhnutý pre iPad mini 6 8.3-inch(2021), čo znamená, že perfektne pristane na obrazovku a zachováva plnú funkčnosť dotykového displeja. Jeho tenký profil zaisťuje, že si zachováte pôvodný pocit citlivosti a presnosti ovládania.

Okrem toho, toto ochranné sklíčko je jednoduché na inštaláciu s vysoko kvalitnou samolepiacou vrstvou, ktorá zaisťuje pevné priľnutie k obrazovke bez vzniku vzduchových bublín.

JCPal iClara Glass Screen Protector for iPad mini 6 8.3-inch(2021) je ideálnou voľbou pre majiteľov iPadov, ktorí chcú chrániť svoju obrazovku s vynikajúcim sklom, ktoré ponúka jasný obraz a spoľahlivú ochranu. Je to skvelé riešenie pre zachovanie bezchybného vzhľadu a výkonu Vášho iPadu po dlhú dobu.

Technické informácie

Výrobca
JCPal
EAN kód
6954661862023
Farba
priehľadná
Kompatibilita
iPad mini 6

Product declaration

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.