Knomo HANSON Backpack 15inch - Olive

SKU
156-401-OLI
 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Карактеристики:

  • Класичен, низок профил дизајн
  • Изработено од еколошко PET платно со потполна житна кожа
  • Лесна конструкција
  • Прилагодливи обложени ленти за на рамо
  • Преден оддел за галантерија со организирање на џебови
  • Кожна обвиена горна рачка

Technické informácie

Výrobca
Knomo
EAN kód
5055385423741
Výpredaj
No
Farba
Olive
Farba
zelená
Materiál
Koža, Plátno
Veľkosť
15"
Typ puzdra
Batoh
Kompatibilita
MacBook 12", MacBook, MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13", MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15"
Rozmery a hmotnosť
16.25" x 12.25" x 4.75"
Kapacita
18 L