Máme hardvér.
Pre každý job.

Či už chcete zaobstarať 1, 2 alebo 100 zariadení, máme finančné modely pre všetky prípady. Pokiaľ si navyše neviete rady s výberom, tak s tým milo radi pomôžeme. Poďme teda spoločne vybrať to najlepšie pre vás.

Apple v práci

Dobré. Pre cashflow.

Firmy po celom svete aplikujú nový model nákupu zariadenia. Nejedná sa úplne o nákup, ale o prenájom. Mesačná čiastka je daňovo uznateľný náklad a majitelia sa nemusia starať čo so zariadeniami ďalej bude. Firemnú peňaženku to nezaťaží ako klasický nákup a všetci môžu pokojne pracovať.

Firemný
úver

Financovanie formou úverového produktu určený ako pre firmy, tak aj pre podnikateľov. Výhodou je možnosť zahrnutia financovania do nákladov firmy, taktiež flexibilná doba splácania s možnosťou predčasného splatenia. Uzatvorenie zmluvy prebieha už do niekoľkých hodín.

Operatívny
lízing

Zariadenie si prenajímate na určité obdobie a využívate ho ako službu. Mesačná čiastka za prenájom zariadenia je pri operatívnom lízingu daňovo uznateľným nákladom. Neplatíte celé zariadenie, len jeho používanie za dané obdobie.


Ďalšie a ďalšie služby.

Táto stránka síce pomaly končí, ale prehľad našich služieb zďaleka nie. Máme tu ešte pár takých, ktoré by vás skutočne mohli zaujímať.

Comfort Business

Balíček služieb, určený len a len pre firmy

Príslušenstvo

Máme všetko, čo môžeš na prácu potrebovať

Financovanie na mieru

Zvoľ si medzi klasickým lízingom a prenájmom

Servis

Zadaj servisnú požiadavku z pohodlia kancelárie

Individuálne riešenie

Dohovor si konzultáciu s naším špecialistom

Predĺženie záruky

Vieme rozšíriť záruku až na 36 mesiacov

Apple a financování

Máte dotaz? Napište.

Jakmile od vás obdržíme zprávu, přidělíme vám u nás Apple specialistu, který se vám co nejdříve bude věnovat. Dle vyplněné lokality navíc vybereme tak, aby to bylo co nejblíž.

Si tu správne! 😉
iSTYLE a m:zone sa spájajú.

Od 1. decembra sa staneme súčasťou iSTYLE rodiny a Apple svet bude pre teba ešte bližšie. Klikni nižšie pre viac informácií o spojení spolu s dôležitými informáciami.