Quad Lock Bike Kit, držiak na bicykel univerzal

SKU
QLK-BKE-UNI2

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Kúpiť na splátky

DETAILY

Univerzálny držiak na bicykel Quad Lock Bike Kit

Držiak na bicykel Quad Lock vám zaistí upevnenie ľubovoľného smartfónu na riadidlá vášho bicykla. Vďaka tomu získate pohodlný prístup k telefónu na používanie GPS navigácie alebo trackovacích aplikácií.

Quad Lock Bike Kit V2 je montážna sada určená na upevnenie mobilného telefónu na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25–40 mm.

Quad Lock® je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí váš telefón s vaším aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, na ruke pri behaní alebo v aute pri riadení, môžete bezpečne používať telefón v bežnom živote i pri športových aktivitách a telefón používať ako športový tracker alebo GPS navigáciu.

Inovatívny systém zámku “Twist, Lock and Go™”, ktorý je použitý v univerzálnom adaptéri aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému “Dual Stage Lock” budete mať istotu, že je váš telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie vyberá. Jedná sa o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Akonáhle ho raz vyskúšate, nebudete chápať, ako ste mohli bez neho žiť!

Držiak Quad Lock® Bike Mount namontujete behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Držiak najlepšie vyhovuje pre trubky veľkosti 25–40 mm.

Obsah balenia:

  • 1x Quad Lock® Bike Mount
  • 2x zabezpečovacie uťahovacie pásky
  • 4x montážne krúžky (2 veľké, 2 malé)
  • 1x Quad Lock® Universal adaptér V2

Technické informácie

Výrobca
Quad Lock
EAN kód
9348943000093
Výpredaj
No
Typ puzdra
Kompletná ochrana
Kompatibilita
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c