Vodotesný obal na iPhone 6/6s Catalyst Waterproof - biely:

Vodotesný obal na iPhone 6/6s Catalyst Waterproof - biely

SKU
CATIPHO6SWHT
Vodeodolné puzdro až do 5m, odolné proti prachu a nárazom. Poskytuje však plný prístup ku všetkým ovládacím prvkom telefónu

Vodotesný obal na iPhone 6/6s Catalyst

Exkluzívne vodeodolné puzdro Catalyst je tou pravou ochranou pre vaše zariadenie. Ak máte radi adrenalín, cestujete alebo splavujete rieku, toto puzdro poskytne vášmu iPhonu maximálne bezpečie. Je vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré predchádzajú poškodeniu pri častom skladaní a nasadzovaní. Vrátane polykarbonátu odolného voči nárazu. Je vybavené protišmykovou gumovou ochranou, ktorá zabraňuje náhodnému vypadnutiu z ruky. Jeho jedinečné spracovanie eliminuje vniknutiu vody, snehu alebo prachu. Puzdro je navrhnuté tak, aby spĺňalo vojenský štandard MIL-STD 810G.

Maximálna ochrana

Puzdro je testované na pády až z 2 metrov a ponúka vodotesnosť až do 5 metrov. Dotyková časť je vybavená ultra citlivým chráničom, ktorý zachováva plný prístup k obrazovke vrátane všetkých funkcií. Na bočnej strane je integrovaná korunka, pomocou ktorej je možné zapínať a vypínať zvuky. Vďaka svojmu tenkému telu zachováva všetky krivky telefónu a patrí tak medzi jeden z najlepších obalov pre iPhone 6 alebo 6s.

Výrobca
Spigen
EAN kód
4897041790528
Výpredaj
No
Farba
biela
Materiál
Guma, Polykarbonát, Silikón
Kompatibilita
iPhone 6s, iPhone 6