Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a iCloud+

Získaj u nás Apple služby na 3 mesiace zadarmo.*

Apple Music

Apple TV+

Apple Arcade

iCloud+

Vyskúšaj ich zadarmo.
Prihlás sa na odber noviniek a užívaj si.

Zmeškal si niečo?

Čo je Apple Music?
Apple Music je streamovacia služba, ktorá vám umožňuje počúvať viac ako 90 miliónov skladieb. Je to výborné funkcie zahŕňajú možnosť stiahnuť si obľúbené skladby a prehrať ich offline, texty v reálnom čase čas, počúvanie na všetkých vašich obľúbených zariadeniach, nová hudba prispôsobená len pre vás, spravovaná zoznamy skladieb od našich redaktorov a mnoho ďalších. To všetko navyše s exkluzívnym a originálnym obsahom.
Ako môžem počúvať cez Apple Music?
Apple Music je už na vašom iPhone, iPade, Apple Watch, Apple TV, Macu a HomePod mini – a vy môžete počúvať pomocou CarPlay alebo online na music.apple.com. Apple Music je k dispozícii aj pre Windows a Zariadenia so systémom Android, reproduktory Sonos, Amazon Echo, Google Nest, Smart TV a ďalšie.
Je Apple Music to isté ako iTunes?
Vaša knižnica iTunes je stále vaša. K celej svojej zbierke máte prístup z Apple Music alebo z iTunes pre macOS alebo Windows.
Mám nárok na trojmesačnú bezplatnú ponuku Apple Music? Ako to môžem uplatniť?
S vhodným zvukovým zariadením môžete získať tri mesiace Apple Music zadarmo. Uistite sa, že váš iPhone alebo iPad používa najnovšiu verziu systému iOS alebo iPadOS. Potom si môžete aktivovať skúšobnú verziu Apple Music po spárovaní zvukového zariadenia s iPhonom alebo iPadom. Na uplatnenie ponuky budete mať tri mesiace po prvej aktivácii vhodného zariadenia.
Čo je Apple TV+?
Apple TV+ je streamovacia služba obsahujúca Apple Originals – ocenený seriál, presvedčivé drámy, prelomové dokumentárne filmy, detská zábava, komédie a ďalšie – s novými Apple Originals každý mesiac.
Ako to môžem sledovať?
Sledujte Apple TV+ v aplikácii Apple TV, ktorú už máte na svojich obľúbených zariadeniach Apple. Stačí otvoriť kliknite alebo klepnite na Apple TV+ a vychutnajte si relácie a filmy. Apple TV+ môžete sledovať aj prostredníctvom streamovania platformy, populárne inteligentné televízory a televízory s podporou AirPlay s aplikáciou Apple TV – alebo sledujte online na tv.apple.com.
Môžem si stiahnuť a pozerať offline?
Samozrejme. Stiahnite si svoje obľúbené Apple Originals do svojho zariadenia Apple a sledujte ich kdekoľvek, kedykoľvek bez pripojenia k sieti Wi-Fi.
Čo je to iCloud+?
iCloud+ spája všetko, čo na iCloude máte radi, s ešte ďalšími skvelými funkciami. Keď sa prihlásite na odber iCloud+ získate prístup k Private Relay, Hide My Email, rozšírenej podpore HomeKit Secure Video a výber plánov úložiska pre vaše fotografie, súbory a ďalšie.
Existuje ešte bezplatná verzia iCloud?
Áno. Všetci majitelia zariadení Apple stále dostanú 5 GB úložiska iCloud zadarmo. Môžete upgradovať na iCloud+ na kedykoľvek pre ešte výkonnejšie funkcie ochrany osobných údajov a rozšírené úložisko pre vaše údaje.
Čo je to Apple Arcade?
Apple Arcade je služba predplatného hry, ktorá ponúka neobmedzený prístup k rastúcej zbierke hier viac ako 200 prémiových hier – s novými vydaniami, víťazmi ocenení a obľúbenými obľúbenými hrami z aplikácie Obchod, všetko bez reklám a nákupov v aplikácii. Hry Apple Arcade môžete hrať na zariadeniach iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV.
Ako často sa pridávajú nové hry?
Do Apple Arcade sa každý týždeň pridávajú nové hry a aktualizácie obsahu. Ak chcete zobraziť ukážku pripravovaných vydaní, pozrite sa pre sekciu Už čoskoro na karte Arcade v App Store.
Môžem hrať s ovládačom?
Určite môžeš. Ak na produktovej stránke hry App Store vidíte ikonu ovládača, hra má ovládač podpora. Na hranie mnohých hier v Apple Arcade môžete použiť herný ovládač. A niektoré hry na Apple TV dokonca vyžadujú jeden.