Mac na mieru

Presne podľa tvojich predstáv.

Či už potrebuješ k práci nadupaný stroj alebo si si len nevybral z ponúkaných modelov, si tu správne. So zákazkovou konfiguráciou zariadenia Mac sa otvára nový svet, kde si nové zariadenie zostavíš presne podľa svojich predstáv a potrieb.

A čo presne môžeš zmeniť?

Zmeniť môžeš v podstate všetko. Od vnútorných komponentov tvoje nové zariadenie, cez jeho vzhľad až po obsah balenia. Poďme to však vziať poporiadku.

Systém na čipe

Nová architektúra čipu, ktorý sa skladá z výpočtovej a grafickej jednotky, jednotnej operačnej pamäte, Neural enginu. Jedná sa tiež o srdce samotného zariadenia a centrum celého diania.

Takže nech už striháš video, vizualizuješ v 3D, hráš najnovšie herné tituly alebo napríklad tvoríš revolučnú appku, so správne zvoleným a výkonnejším procesorom nebude nič obmedzovať.

Jednotná operačná pamäť

S väčšou jednotnou operačnou pamäťou ti pôjde práca hneď lepšie od ruky. Budeš môcť upravovať fotografie, otvárať väčšie súbory či používať súbežne viac aplikácií. To všetko s úplnou plynulosťou.


Úložisko

Všetko potrebuje mať svoje miesto. Väčšie úložisko ti dovolí nainštalovať viac aplikácií, vytvoriť viac dokumentov a uložiť viac spomienok z dovolenky. Vždy tak budeš mať po ruke to, čo potrebuješ. Už žiadne externé disky.

A oveľa viac ...

V prvom rade je dôležité zvoliť farebné prevedenie, ktoré si ti páči a bude ladiť s tvojím iPhonom.

Pokiaľ objednávaš MacBook môžeš si k nemu zvoliť výkonnejší adaptér, aby nabíjanie bolo čo najrýchlejšie. Pri iMacu si potom môžeš vybrať Magic Trackpad namiesto Magic Mouse a na klávesnici prihodiť TouchID pre ľahšie prihlasovanie a overovanie.

Ak budeš potrebovať väčší displej alebo klávesnicu v angličtine či inom jazyku, nie je v tom problém.


Časté otázky a informácie

Plus

Nakupujem na predajni

Na predajňu môžeš doraziť tak s jasnou predstavou ako aj s otázkami. Naši skúsení kolegovia ti pomôžu s rozhodnutím a vytvorením najoptimálnejšej konfigurácie. Kolega, ktorý sa ujme, ti následne vytvorí objednávku a dohodne sa s tebou na spôsobe úhrady a doručenia.

Zadanie objednávky výrobcovi prebehne až po uhradení zálohovej faktúry a o všetkom budeš informovaný.

Plus

Nakupujem on-line

Ak máš jasnú predstavu, môžeš sa rovnať vrhnúť na vytvorenie objednávky - celý proces funguje rovnako ako objednanie čohokoľvek iného. Ak však máš nejaké otázky, obráť sa na našich skúsených kolegov pomocou zákazníckej linky alebo emailu, ktorí ti radi pomôžu.

Zadanie objednávky výrobcovi prebehne až po uhradení zálohovej faktúry a o všetkom budeš informovaný.

Plus

Akým spôsobom môžem zaplatiť?

Ak nakupuješ na predajni, je nutné dopredu uhradiť 100% z predajnej ceny. Platiť môžeš bankovým prevodom.

Ak nakupuješ on-line, je nutné dopredu uhradiť 100% z predajnej ceny. Úhradu môžeš vykonať bankovým prevodom. Ak zaplatíš objednávku platobnou kartou tak automaticky uhradíš 100% objednávky.

Plus

Aké sú spôsoby doručenia?

Zákazkovú konfiguráciu si môžeš nechať zaslať domov či si ju vyzdvihnúť na jednej z našich predajniach. Spôsob doručenia si vyberieš pri tvorbe objednávky.

Plus

Za ako dlho mi produkt príde?

Termín dodania sa odvíja hlavne od zvoleného zariadenia a náročnosti zvolenej konfigurácie. Výroba prebieha spravidla 6 až 10 týždňov od zaplatenia. Termín doručenia nie je možné v súčasnej globálnej situácii garantovať.

Plus

Môžem využiť niektorú z prebiehajúcich akcií?

Ak nie je povedané inak, je možné na zákazkovú konfiguráciu uplatniť akúkoľvek akciu platnú v deň jej objednania (okrem akčných cien). Pre uplatnenie študentského zvýhodnenia a firemných benefitov nás kontaktuj. Obratom ti poradíme.

Plus

Zákazková konfigurácia všeobecne

  • Zadanie objednávky výrobcovi prebehne po uhradení predajnej ceny / zálohy a bude potvrdené e-mailom.
  • Po uhradení a zadaní objednávky nie je možné zvolený produkt upravovať / meniť.
  • V prípade uhradenej a zadanej objednávky nie je možné uplatniť nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy (do 14 dní) a podľa bodu 7 Všeobecných obchodných podmienok.
  • Termín dodania je len orientačného charakteru a nie je garantovaný. O zmenách stavu tvojej objednávky ťa budeme samozrejme informovať.