Apple iPhone SE 64GB Biely

SKU
MHGQ3CN/A
Čo je v krabici
 

Dostupnosť

Ako získať lacnejšie
Detaily >
Kúpiť na splátky

DETAILY

Viac, než čakáš.
Za menej, než myslíš.
iPhone SE má náš najvýkonnejší čip a najoblíbenejšie rozmery. Je to presne taký iPhone, na aký čakáš. Za cenu, ktorú nečakáš.
Design
V plnej paráde.
Brilatný 4,7palcový Retina HD displej. Rýchle a bezpečné Touch ID. Vodeodolnosť až 30 minút v hĺbke do 1 metra.1 To všetko v tenkej a ľahkej konštrukcií.
Výkon
Volal iPhone 11 Pro. Chce späť svoj čip.
A13 Bionic je zďaleka najrýchlejší čip v smartphone. Od spustenia aplikácií po hranie hier, všetko beží fantastickou ryýchlosťou.
Fotoaparát
Usmej sa. Teraz máš portrétny režim.
Vyspelá fotosústava v kombinácií s čipom A13 Bionic zvláda portrétny režim. Ten nechává krásne vyniknúť fotený subjekt - aj na selfíčkách.
Video
Vysoké, vysoké, vysoké, vysoké rozlíšenie.
4K video zachtáva štyrikrát viac detailov než Full HD. A QuickTake umožňuje rovno začať nahrávať video v režime fotenia. Stačí podržať tlačítko spúšte.
Batéria
Seriálová výdrž batérie.
V nejlepšom sa človeku nechce prestať. Preto na iPhone SE môžeš sledovať až 13 hodín videa na jedno nabitie.2
Súkromie
Súkromie,
základ iPhonu.
Produkty Apple sú stavané tak, aby chránili súkromie uživateľa a aby na nich každý mal svoje informácie pod kontrolou. Nie je to vždy ľahké, ale presne také inovácie majú pre Apple zmysel.
A to nie je všetko.
True Tone
Dynamicky upravuje vyváženie bielej na displeji, aby obraz vypadal prirodzene a bol príjemnejší pre oči.
Haptic Touch
Podržaním ikony zobrazíš skratky. Jemné zavibrovanie pôsobí ako odozva pri stisknutí skutočného fyzického tlačítka.
Rozšírená realita
Používaj najnovšie AR aplikácie na meranie objektov v skutočnom svete, mapovanie súhvezdí na oblohe a ďalšie..
Nahrávanie stereo zvuku
iPhone SE nahráva video so stereo zvukom, ktorý je rovnako pútavý ako obraz.
Rýchlejšia Wi‑Fi a mobilné dáta
Wi‑Fi 6 a 4G LTE Advanced podporujú ďaleko rýchlejšie prenosy dát cez Wi‑Fi aj mobilné siete.3
Zdielanie zvuku
Keď s jedným iPhonom spáruješ dvoje AirPody alebo slúchadlá Beats, môžeš s kamarátom počúvať rovnaký playlist.4
Dve simky, dve čísla
Podpora dvoch SIM vrátane eSIM umožňuje mať na rovnakom iPhone pracovné aj osobné číslo.5
Podpora rýchleho nabíjania
Pripoj ho k rýchlonabíjačke (predáva sa zvlášť) a za 30 minút sa ti dobije z nuly na 50 percent.6
  1. iPhone SE (2. generácie) je odolný proti poliatiu, vode a prachu a bol testovaný v kontrolovaných laboratórnych podmienkach s hodnotením IP67 podľa normy IEC 60529 (30 minút v hĺbke do 1 metra). Odolnosť proti poliatiu, vode a prachu nie je trvalá a môže sa v dôsledku normálneho opotrebenia postupom času znížiť. Nepokúšaj sa nabíjať mokrý iPhone; pokyny k čisteniu a sušeniu nájdeš v príručke. Poškodenie tekutinou nie je kryté zárukou.

  2. Všetky tvrdenia o výdrži batérie závisia na konfigurácií siete a mnohých ďalších faktoroch; skutočné výsledky sa budú líšiť. Batéria má obmedzený počet cyklov nabitia a nakoniec ju servis Applepravdepodobne bude musieť vymeniť. Výdrž batérie a počet cyklov nabitia sa líši podľa spôsobu používania a nastavenia. ďalšie informácie nájdeš na stránkach apple.com/sk/batteries a apple.com/sk/iphone/battery.html.

  3. Je nutný dátový tarif. 4G LTE Advanced, 4G LTE a LTE je k dispozícií na vybraných trhoch u vybraných operátorov. Udávané rýchlosti vychádzajú z teoretickej priepustnosti a v praxi sa budú líšiť podľa miestnych podmienok a operátora. Podrobnosti o podpore LTE poskytne operátor alebo ich nájdeš na webovej stránke www.apple.com/iphone/LTE.

  4. Kompatibilné so slúchadlami AirPods (1. generácie a novšími), Powerbeats Pro, Beats Solo3 Wireless, BeatsX, Beats Studio3 Wireless a Powerbeats3 Wireless a vyžaduje najnovšiu verziu iOS.

  5. Pre používanie eSIM je nutný mobilný tarif (ktorý môže zahŕňať obmedzenia prechodu k inému poskytovateľovi služieb a roaminku, a to aj po uplynutí zmluvného záväzku). Nie všetci operátori eSIM podporujú. V iPhonoch kúpených od niektorých operátorov môže byť používanie eSIM zablokované. O podrobnostiach sa informuj u svojho operátora.

  6. Testy spravil Apple vo februári 2020 s predvyrobenými iPhone SE (2. generácie) a systémovým softwarom v kombinácií s predávanými USB-C napájacími adaptérmi Apple (18W modelom A1720 a 30W modelom A1882). Testy ryýhleho nabíjania boli robené s vybitými iPhonmi. Doba nabíjania závisí na prostredí; skutočné výsledky sa budú líšiť.

Technické informácie

Výrobca
Apple
EAN kód
194252145876
Výpredaj
No
Kapacita
64 GB
Model
64 GB
Farba
biela

Product declaration