Kenu - AirFrame+ Car Kit Deluxe, cestovná sada do auta:

Kenu - AirFrame+ Car Kit Deluxe, cestovná sada do auta

SKU
CK2-KK-NA
Car Kit spája dva najlepšie doplnky Kenu, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre cestovanie autom. Vodiči môžu upevniť, nabíjať a synchronizovať svoj telefón v priebehu cesty bez akéhokoľvek obmedzenia, zatiaľ čo cestujúci využijú druhý port pre nabíjanie vlastného zariadenia.

Kde máme skladom?

Pozrite sa, na ktorej predajni máme tovar skladom

Držiak AIRFRAME +

Airframe + drží vaše zariadenie na úrovni očí pri riadení. Pripravte si na cestu GPS aplikáciu, hudbu alebo využite handsfree volania. Telefón budete mať vždy po ruke bezpečne ukotvený priamo pred sebou. Pracuje so všetkými telefónmi do veľkosti displeja 6 "a je kompatibilný s väčšinou automobilov.

Adaptér DUALTRIP

Dualtrip je vybavený dvomi side-by-side vysokorýchlostnými USB portmi, ktorými možno nabíjať hneď dve zariadenia s maximálnou rýchlosťou zároveň. Je kompatibilný s takmer všetkými USB káblami a je ideálny pre nabíjanie inteligentných telefónov, tabletov a iných prenosných zariadení.

Kábel TRIPLINE

Tripline rýchlo nabíja a synchronizuje všetky možné typy príslušenstva, vrátane inteligentných telefónov, tabletov, e-čítačky, reproduktorov a ďalších batériových zariadení. Jeho zaoblená konštrukcia pomáha ku kompatibilite s väčšinou USB adaptérov.

Výrobca
Kenu
Hmotnosť
No
EAN kód
858160003405
Výpredaj
No
Materiál
No
Farba
čierna
Kompatibilita
No
Kompatibilita
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS
Kompatibilita
No
Kompatibilita iPod
iPod touch (6th gen.)
Kompatibilita
No
Kapacita
No
Rozmery
No
Ports and Interfaces
No
Čo je v krabici?
Nabíjecí adaptér, nabíjecí a synchronizační kabel, držák pro telefon
Záruka
No
Komentár
No