MacBook Air 13" 256GB - vesmírne šedý

SKU
MWTJ2SL/A

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

Ako získať lacnejšie
Detaily >
Kúpiť na splátky

DETAILY

Nabral rýchlosť
S ľahkosťou.
Neskutočne tenký a ľahký MacBook Air je teraz výkonnejší než kedykoľvek predtým. Má brilantný Retina displej, novú klávesnicu Magic Keyboard, Touch ID, až dvakrát výkonnejší procesor,1 rýchlejšiu grafiku a dvojnásobnú úložnú kapacitu. Jeho plášť s elegantným klínovitým profilom je vyrobený zo stoprocentne recyklovaného hliníku, takže je to vvôbec najekologickejší Mac.2 A vydrží na batériu celý deň. Najobľúbenejší Mac je dokonale prenosný notebook na všetko.
Retina displej
Štyri milióny pixelov.
Jeden hlboký nádych.
Obraz v rozlíšení 2560 × 1600 s viac ako štyrmi miliónmi pixelov tí vyrazí dych. Fotky naberajú novú úroveň detailov a realistickosti. Text je dokonale ostrý a čitateľný. A technológia True Tone automaticky upravuje biely bod displeja podľa farebnej teploty prostredia. Webové stránky alebo e-maily tak na obrazovke vyzerajú rovnako dobre ako na vytlačenej stránke. V miliónoch farieb sa všetko zobrazuje sýto a žiarivo. Pretože sklo displeja siaha až k okrajom veka, vnímaš len to, čo máš na obrazovke. A ten pohľad stojí za to.
13,3”
Retina displej
48%
viac farieb 3
True Tone
Technológia
Dokonale ostro vykreslený text
Touch ID
Tvojj odtlačok je tvoje heslo.
V MacBooku Air je zabudované vrcholne bezpečné a praktické Touch ID. Len na snímač položíš prst a Mac sa hneď odomkne. Odtlačkom prsta sa pohotovo dostaneš k zamknutým dokumentom, poznámkam a predvolbám systému. Bez zadávania ďalšieho hesla. Nákupy na webe sú ešte jednoduchšie - pri platení vyber Apple Pay a jedným dotykom máš nakúpené. Nie je potrebné zadávať dodacie ani fakturačné údaje a informácie z tvojej karty nikto neuvidí. Touch ID sa postará o to, aby tvoje súkromné informácie zostali súkromné.
Rychlo Mac odomkneš bez zadávánia hesla
Hneď overíš totožnosť pri otvárání chránených dokumentov
Bezpečne na webe zaplatíš pomocou Apple Pay
MacBook Air má Apple T2 Security - druhú generáciu špeciálneho čipu, ktorý Apple vyvinul, aby bol MacBook Air ešte bezpečnejší. Takže keď Mac pomocou Touch ID odomkneš, potvrdíš svoju totožnosť pri otváraní dokumentu alebo zaplatíš obchodníkovi na webe, zostanú tvoje informácie v bezpečí. A vďaka šifrovaniu za behu sa všetky dáta na SSD automaticky ukladajú plne zašifrované.
Klávesnica
Vykúzli ti úsmev na tvári.
MacBook Air teraz má novú klávesnicu Magic Keyboard, s ktorou ako prvý prišiel 16palcový MacBook Pro. Zdokonalený nožnicový mechanizmus s 1mm zdvihom umožňuje pohodlné a tiché písanie s presnou odozvou. Šípky v usporiadaní do obráteného T tí uľahčia prechádzanie riadkov kódu, prechádzanie tabuliek aj hranie hier. A podsvietené klávesy so snímačom okolitého osvetlenia spríjemnia písanie v zle osvetlenom prostredí.
Novo navrhnutý
nožničkový mechanizmus
s 1mm zdvihom
Force Touch trackpad
Force Touch trackpad je jeden z najlepších trackpadov na svete. Umožňuje pracovať pri ovládaní Macu s jemnými rozdielmi v prítlaku. Trackpad je presný, má jednotnú odozvu bez ohľadu na to, kde klikneš, a je na ňom veľa miesta na Multi-Touch gestá ako zvierania a rozširovanie prstov. Všetko ti na ňom pôjde po hmate.
Víc miesta na Multi-Touch gestá 3
Thunderbolt 3
Jeden za všetkých, vštci do jedného.
Thunderbolt 3 spája ultrapriepustnosť s ultravšestrannosťou štandardu USB-C. Je to univerzálny port v pravom slova zmysle. A MacBook Air má dva. Thunderbolt 3 jedným konektorom so šírkou pásma 40 Gb / s - dvojnásobnou proti Thunderbolt 2 - prenáša dáta, napájací príkon aj video. Existujúce zariadenia sa dajú ľahko pripojiť káblom alebo adaptérom. Naviac je Thunderbolt 3 reverzibilný, takže nech konektor zapojíš akokoľvek, vždy je to správne.
Thunderbolt 3 (USB‑C)
Nabíjanie
Displej
Úložisko
Zariadenie
Výkon
Ľahko sa nesie. Ťažko prekonáva.
Aj keď MacBook Air váží len 1,29 kg, výkonovo je to tažká váha. Dá se objednať so štvorjadrovým procesorom Intel Core i7, ktorý má až 2× rýchlejšie CPU1 a až o 80 percent rýchlejšiu grafiku.4 Jeho výkonová rezerva je poznať pri všetkom možnom od prehliadania webu cez hranie hier až po strih videa. Až 16 GB vysoko výkonnej 3733Mhz pamäte umožňuje hladko pracovať aj s veľa aplikáciami naraz. Rýchle SSD úložisko začína na 256 GB - dvojnásobku kapacity predchádzajúcej štandardnej konfigurácie. A môžeš si objednať až 2TB úložisko s množstvom miesta na všetky svoje filmy, hudbu, fotky, súbory a hry.
2x
rýchlejšie CPU 1
4-core
procesor Intel Core i7
80%
rýchlejšia grafika 4
2 TB
SSD úložisko
Reproduktory a kamera
Zvuk, ktorý má váhu.
Vďaka najnovším technikám spracovania a ladenia znie MacBook Air lepšie ako kedykoľvek predtým. Jeho stereo reproduktory majú dvakrát viac basov a o 25 percent väčšiu hlasitost.3 A mohutnejšie stereo ťa pohltí, nech počúvaš muziku, alebo sa pozeráš na film. FaceTime kamera ťa pri videohovoroch ukáže vo vysokom rozlíšení jednému alebo aj mnohých kamarátom. A trojica mikrofónov lepšie zachytáva hlas pri hovoroch na FaceTime i diktovanie.
2× víc basov 3
25%
väčšia hlasitosť 3
Trojica mikrofónov presnejšie zachytí tvoj hlas
FaceTime HD kamera pre individuálne i skupinové hovory
Mac zo 100% recyklovaného hliníku.
Apple pre MacBook Air vytvoril zliatinu hliníka, ktorá má rovnaké vlastnosti z hľadiska pevnosti, odolnosti a kvality povrchu a pritom sa na jej výrobu nemusí ťažiť žiadny nový hliník. Vyrába sa z hoblín už použitého hliníka, ktoré prechádzajú pretavením až na atómovú úroveň. Výsledkom je práve tak krásny a pevný plášť ako u všetkých našich produktov.2
47%
nižšie emisie uhlíku5
Pevný a odolný hliník rady 6000
macOS
Ďaleko silnejší zážitok z Macu.
Samostatné aplikácie na hudbu, televíziu a podcasty, chytré nové funkcie v aplikáciách, ktoré denne používaš, a Sidecar na používanie iPadu ako druhého displeja Macu.
Mac + iPhone
Skopíruj si na iPhone fotku a vlož ju na Macu. Urob si na Macu nákupný zoznam a budeš ho mať so sebou na iPhone. Alebo Rozohrajte hru z Apple Arcade na jednom zariadení a pokračuj na druhom. Mac si s iPhonom rozumie ako žiadny iný počítač.
Správy
Posielaj a prijímaj na Macu textové správy. Všetky správy, ktoré sa ti zobrazujú na iPhone, vidíš aj na Macu. A všetky konverzácie máš na všetkých svojich zariadeniach vždy aktuálne.
Handoff
Rozrobte dokument, e-mail, textovku, poznámku alebo niečo iné na Macu a dorobte na iPhone - alebo naopak.
Výkonné predvolené aplikácie.
Každý Mac obsahuje kolekciu výborných aplikácií na tvorbu a prácu. Takže na ňom môžeš hneď byť produktívny. Alebo si dopriať zábavu.
Safari
Mail
Poznámky
Pripomienky
Pages
Kalendár
Správy
Fotky
GarageBand
iMovie
Numbers
FaceTime
1. Testy provedl Apple v únoru 2020 s předvýrobními počítači MacBook Air s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Intel Iris Plus, 16 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači MacBook Air s 1,6GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, grafikou Intel UHD 617, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Simulace dynamických systémů testovány pomocí modelu dynamiky vozidla v aplikacích MATLAB, Simulink R2019b Update 4 a Parallel Computing Toolbox. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon MacBooku Air.
2. Tvrzení o recyklovaném materiálu se týká pláště a vychází z auditu, který provedla společnost UL LLC.
3. Ve srovnání s modelem MacBooku Air bez Retina displeje.
4. Testy provedl Apple v únoru 2020 s předvýrobními počítači MacBook Air s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, grafikou Intel Iris Plus, 16 GB paměti RAM a 2TB SSD úložištěm a s dodávanými počítači MacBook Air s 1,6GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, grafikou Intel UHD 617, 16 GB paměti RAM a 1TB SSD úložištěm. Rychlost rendrování 3D titulků testována pomocí Final Cutu Pro 10.4.8 s 10sekundovým projektem videa ve formátu Apple ProRes 422 v rozlišení 3840 × 2160 při 30 snímcích za sekundu. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon MacBooku Air.
5. Ve srovnání s modelem MacBooku Air bez Retina displeje. Celkové emise skleníkových plynů na základě vyhodnocení životního cyklu jsou 176 kg ekvivalentu CO2.

Technické informácie

Výrobca
Apple
EAN kód
190199255517
Výpredaj
No