Apple Mouse :

Apple Mouse

SKU
MB112ZM/C
Praktická a elegantná drôtová myš s úžasnou posuvnou guličkou, s možnosťou nastavenia ako jednotlačidlová, alebo štvortlačidlová, s bočnými tlačidlami a výkonným optickým senzorom.

Ostatní si tiež pozreli

Bezdrôtové slúchadlá Beats Studio3 Wireless - modré
Bezdrôtové slúchadlá Beats Studio3 Wireless - modré
Special Price 299,00 €
Regular Price 349,00 €

Skladom

Inovatívna posuvná gulička a tlačidlo v jednom Myš Apple Mouse je vybavená minimalistickou posuvnou guličkou, dokonale umiestnenou pre všestranné ovládanie jedným prstom. Môžete s ňou posúvať do všetkých strán - dole a hore, doľava i doprava a dokonca diagonálne. Gulička pôsobí tiež ako tlačidlo, pomocou ktorého sa dostanete do svojich obľúbených funkcií operačného systému Mac OS X, ako napríklad Dashboard alebo Spotlight.

Vrchný plášť citlivý na dotyk Apple Mouse je na prvý pohľad jednotlačidlová myš, no vďaka špeciálnemu vrchnému plášťu dokáže identifikovať, ktorú časť myši mačkáte - rozozná ľavé i pravé tlačidlo. Apple Mouse si môžete nakonfigurovať tak, aby vyhovovala vašim potrebám a preferenciám.

Výkonný optický senzor Konečne nie je treba používať podložku pod myš - optický senzor Apple Mouse reaguje dobre a zaisťuje presné pohyby kurzoru na akomkoľvek povrchu.

Výrobca
Apple
Hmotnosť
0.2000
Farba
biela
Výpredaj
No
Pripojenie
No