Griffin Breaksafe USB-C magnetický odpojovací kábel - čierny/strieborný

SKU
GC42251

Vybraný produkt je momentálne nedostupný.
Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť vás informujeme, akonáhle bude produkt opäť k dispozícii.

 

Dostupnosť

iStyle ku dverám Bratislava - Objednaj do 14:00 a doručíme ešte dnes

DETAILY

BREAKSAFE KONEKTOR
Patentovaný magnetický konektor Breaksafe sa pripája do portu USB-C vášho MacBooku a bezpečne sa odpojí od zvyšku kábla, keď je vystavený ťahu či napätiu, napríklad pri zakopnutí o napájací kábel. Nenápadný magnetický konektor má rozmery iba 12,8 mm, takže ho môžete nechať pripojený do portu USB-C vášho MacBooku, i keď ho nepoužívate.

BREAKSAFE JE NAVRHNUTÝ NA OCHRANU VÁŠHO MACBOOKU A VÁS
Vzhľadom k tomu, že je určený na prenášanie dostatočnej kapacity na nabíjanie batérie vášho notebooku (až 60 wattov), BreakSafe obsahuje štyri rôzne bezpečnostné prvky na ochranu vášho notebooku pred náhodným alebo úmyselným zneužitím.

  • Vizuálne: Vizuálne značky na konektore ukazujú správny spôsob pripojenia kábla a konektora.
  • Magnetické: Magnety BreakSafe umožňujú iba správny spôsob pripojenia a zaisťujú tak správnu polaritu v súlade so zdrojom aj notebookom.
  • Konštrukčné: BreakSafe má dva malé kľúče, ktoré sú do magnetického konektora zalisované, čím fyzicky zabraňujú magnetom v spojení a znemožňujú tak nesprávne zapojenie.
  • Elektrické: Centrálny uzemňovací kontakt je prvým vodivým prvkom, ktorý sa dotýka pri pripojení kábla a konektora. Tým je zaistené, že je odvedená všetka statická elektrina predtým, než začne kábel dodávajúci energiu napájať notebook.

Technické informácie

Výrobca
Griffin
Hmotnosť
0.1000
EAN kód
685387430192
Výpredaj
No
Dĺžka
No
Farba
čierna
Kompatibilita
USB-C
Kompatibilita
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Kompatibilita
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina, MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)