AirPort Express mc414z/a:

AirPort Express mc414z/a

SKU
MC414Z/A
Úplne prepracované zariadenie AirPort Express podporuje simultánne dvojpásmové prenosy štandardu 802.11n Wi-Fi. Neuveriteľne jednoducho ho nastavíte cez zariadenie iPhone, iPad, iPod touch alebo z počítača Mac či PC.

Súbežná dvojpásmová prevádzka 802.11n

AirPort Express umožňuje zariadeniam s Wi-Fi pripojovať sa k sieti v bezdrôtových pásmach 2,4 GHz a 5 GHz. Každé pripojené zariadenie tak automaticky používa dostupné pásmo s najvyššou možnou priepustnosťou.

Streamujte pomocou AirPlay

Pomocou funkcie AirPlay môžete bezdrôtovo prenášať hudbu z iTunes vo vašom počítači alebo iOS zariadení do akéhokoľvek pripojeného zvukového zariadenia alebo reproduktorov v domácnosti.

Používajte tlačiareň bezdrôtovo kdekoľvek v dosahu

Na zadnej strane AirPort Expressu je USB port pre pripojenie tlačiarne. Získate tak centrálne dostupnú tlačiareň, ktorú môžu využívať všetky počítače v domácnosti, Mac i PC.

Kompatibilita a zabezpečenie

AirPort Express je kompatibilný se zariadeniami, ktoré vyhovujú špecifikáciam 802.11a, 802.11b, 802.11g a 802.11n. Akékoľvek zariadenie s Wi-Fi bude teda so stanicou AirPort Express fungovať. AirPort Express taktiež obsahuje firewall, ktorý ochráni vašu sieť pred útokmi z internetu. Firewall je automaticky zapnutý, takže ho nemusíte nijak nastavovať.

Výrobca
Apple
Farba
biela
Výpredaj
No
Kapacita
No
Pripojenie
No